صفحه اصلی   |فهرست اساتید |   امروز 24/04/1399 
تولد شما عزیزان را تبریک گفته و آرزوی بهترین ها را برای شما داریم

 
  مينو سيدين
  حمیدرضا فتحعلی
  فاطمه ملک پور اغنچه رود
  فاطمه کریمی علویجه
  منیره ایران راد
  اشکان وارمیلی

ورود به سیستم دانشجويي 
شماره داوطلبی

 

شماره شناسنامه

 

 
ورود به سیستم اساتيد
کلمه عبور

 

رمز عبور

 

 پیوند ها
 

آئين نامه انضباطي دانشجويان

به نام خداوند جان و خرد
 بخشی از آیين نامه انضباطي ،  مقررات و ضوابط شئونات اسلامي                            کاربرگ : سه
 مرکز آموزش علمی – کاربردی صنعت جهانگردی تهران 2

به منظور رعايت سطح كمي و كيفي استانداردهاي آموزشي و ارج نهادن به تفكر ايراني و ارزشمند بودن شخصيت و منزلت دانشجویان اين مرکز آموزش  موارد ذيل لازم الاجرا مي باشد :

1- دانشجو مي تواند پيشنهادها ، نظرها ، انتقادها ، ديدگاه ها ، درخواست ها و تقديرهاي خود را به طور كتبي به مدير گروه ، دفتر آموزش يا دفتر مديريت مرکز آموزش تسليم نمايد تا پس از رسيدگي اقدام مقتضي انجام شود.
2- رعايت قوانين اسلامي ، شرعي ، اخلاقي و اجتماعي جمهوري اسلامي ايران الزامي است .
3- پوشش دانشجو بايد موقر و بر اساس شخصيت و منزلت يك دانشجوي ايراني باشد و از پوشيدن لباس هاي غيرمتعارف و خارج از شئونات اسلامي خودداري شود .
4- دانشجویان بايد از نظررفتار با مسئولان ، كاركنان و استادان مرکز آموزش و نيز با يكديگر نمونه يك دانشجوي مسلمان و ايراني باشند .
5- خواهران دانشجو لازم است با حجاب كامل و پوشش اسلامي و برابر آیين نامه و مقررات در مرکز آموزش حضور يابند .
6- حجاب کامل و پوشش اسلامی برای خواهران شامل : چادر یا مانتو و مقنعه بلند می باشد.
7- مانتو دانشجو مي بايست بلند باشد (تا زير زانوي پا ) و آستين مانتو بلند باشد و تازدن و درزدار بودن آن و استفاده از مانتو بدون آستین به همراه ساق دست مجاز نمي باشد.
8- مانتو دانشجو مي بايست ضخيم و آزاد باشد و با هيچ نقطه از بدن تماس يا چسبندگي نداشته باشد و درز مانتو می بايست حداکثر به اندازه 5 سانتی متر بالای زانو باشد .
9- شلوار مي بايست بلند باشد ( تا زير قوزك پا ) و استفاده از صندل يا كفش هاي شبيه صندل مجاز نمي باشد . 
10- استفاده از جوراب بلند الزامي است ( تا ساق پا ) .
11- استفاده از مانتو ، شلوار و مقنعه به رنگ هاي كرم ، قهوه اي ، سرمه اي ، طوسي ، آبي ، سدري ، زيتوني و مشكي بلامانع و بقيه رنگ ها مجاز نمي باشد .
12- آرايش و استفاده از لاك و ناخن مصنوعی مجاز نمي باشد .
13- استفاده از وسایل زینتی همانند نگین بر روی صورت مجاز نمی باشد .
14- استفاده از موی مصنوعی و بافته برای خواهران مجاز نمی باشد.
15- استفاده از تاتو ، خالکوبی ، برچسب و ... برای خواهران و برادران مجاز نمی باشد.
16- استفاده از لباس های ورزشی برای خواهران و برادران مجاز نمی باشد.
17- پيرايش موي سر برادران نمي بايست بر اساس الگوهاي غربي باشد و موی سر برادران می بایست کوتاه و بدون استفاده از لوازم پیرایشی مانند ژل و ...باشد .
18- استفاده از پيراهن هاي داراي مارك يا تصوير و صندل یا کفش های شبیه صندل برای برادران مجاز نمي باشد .
19- آستين پيراهن برادران مي بايست حداقل تا آرنج دست باشد .
20- استفاده از زيورآلات مانند دستبند ، گوشواره و ساير موارد براي برادران مجاز نمي باشد .
21- خوردن هر گونه غذا و نوشيدني در كلاس ها و نيز استعمال دخانيات در مرکز آموزش و جلوی ساختمان مرکز تا شعاع 100 متری شمال و جنوب ساختمان ممنوع مي باشد .
22-  براي ورود به مرکز آموزش ، همراه داشتن كارت دانشجویی ، کارت بیمه ،كارت ساعت حضور و غياب ( و استفاده از آن هنگام ورود و خروج) و محافظ ویژه آنها ، و براي دانشجو الزامي مي باشد .
23- دانشجو بعد از ثبت نام مي بايست براي ارتباط با دفتر آموزش و دفتر مديريت فقط از طريق درخواست كتبي به وسيله دو نماينده انتخابي خود اقدام نمايد .
24- به منظور جلوگيري از اتلاف انرژي هنگام روشن بودن فن كوئل ها از باز نمودن پنجره ها و درب كلاس خودداري شود .
25- از نشستن و گذاشتن وسايل روي فن كوئل ها خودداري شود .
26- در صورت تخريب یا سرقت اموال منقول و غير منقول مرکز آموزش توسط دانشجو ، نماينده يا دانشجویان هم گروه مي بايست دانشجوي تخريب كننده و خاطی را به مسئول مربوطه معرفي نمايد در غير اين صورت جبران خسارت ، ضرر و زيان وارده و هزينه كليه اموال منقول و غيرمنقول تخريب شده بر عهده كليه دانشجویان آن گروه می باشد.
27- مرکز آموزش در قبل ، حین و بعد از ساعات كلاس هيچگونه مسئوليتي در جهت حضور و احيانا مسایل و مشكلات مرتبط با دانشجو نخواهد داشت .
28- در صورتی که دانشجو اقدام به عمل و رفتاری نمايد که موجب صدمه و آسيب ديدن به خود يا ديگران شود کليه مسایل و مشکلات مرتبط بر عهده دانشجو خواهد بود و دانشجو موظف به جبران ضرر و زيان وارده می باشد .
29- دانشجو نمی بايست تحت هيچ شرايطي با تلفن همراه روشن وارد كلاس شود.
30- آوردن ميهمان و همراه توسط دانشجو تحت هيچ شرايطي مجاز نمي باشد.
31- به منظور آرامش فضای کلاس ها، دانشجو می تواند جهت استراحت از حیاط مرکز آموزش استفاده نماید و می بایست از تجمع در کلاس ها ، راهروها و درب ورودی ساختمان خودداری نماید.
32- دانشجو می بایست از کلیه لوازم و وسایل شخصی خود مراقبت نماید و در صورت بروز مسایل و مشکلات در این خصوص برای دانشجو ، مرکز هیچگونه مسئولیتی ندارد .
33- از پارک نمودن وسایل نقلیه (خودرو ، موتورسیکلت و ...) در جلوی درب و پل های مرکز آموزش و همسایه ها خودداری نمایید .
34- تفکیک دانشجویان خواهر و برادر در کلاس های نظری و عملی الزامیست و دانشجویان موظف به اجرای این امر می باشند.
35- در صورت عدم رعایت موارد فوق توسط دانشجو در هر مقطع از تحصیل، بلافاصله از ادامه تحصیل دانشجوی خاطی جلوگیری به عمل آمده و مرکز آموزش طبق قوانین، مقررات و ضوابط اقدام و دانشجوی خاطی را به شورا یا کمیته انضباطی مرتبط جهت راهنمایی و ارشاد معرفی می نماید و بر اساس تصمیم این شورا یا کمیته با دانشجو رفتار خواهد نمود.
36- چنانچه در هر مرحله ای از ثبت نام و تحصیل مشخص شود که دانشجو فاقد یکی از شرایط مربوط به مقررات تحصیل در مرکز آموزش است و یا در تکمیل فرم های ثبت نام مطالبی خلاف واقع اظهار نموده ، بلافاصله از ادامه تحصیل وی جلوگیری به عمل آمده و برابر مقررات با دانشجو رفتار خواهد شد.

 

 

اين جانب ......................................... با اطلاع از کليه مفاد ، موارد و نکات مطرح شده در منوی اصلی ، آیين نامه انضباطي ،  مقررات و ضوابط شئونات اسلامي و آیين نامه انضباطی مصوب جلسه 358 شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ 14/6/74 و به استناد بند اول از مصوبات جلسات 429 و 430 آن شورا به تاریخ های 21/07/1377 و 05/08/1377 شیوه نامه اجرایی انضباطی دانشجویان مصوب 16/03/1389 خود را متعهد و ملزم به رعايت کامل و اجرای دقیق آن می دانم ، در غير اينصورت مرکز آموزش می تواند طبق قانون و مقررات اقدام نمايد و  جبران خسارت ، ضرر ، زيان و عدم النفع وارده به مرکز آموزش  بر عهده اين جانب مي باشد و هر گونه تصميم اتخاذ شده از طرف مرکز آموزش را بطور كامل قبول داشته و لازم الاجرا مي دانم و  چنانچه در هر مرحله اي از ثبت نام ، تحصیل و آزمون مشخص شود که این جانب فاقد یکی از شرایط مربوط به مقررات تحصیل در مرکز آموزش می باشم و یا در تكميل فرم ها و کاربرگ های اعلام شده ، اصل حد اعلای حسن نیت و صداقت را رعایت نکرده ام و مطالبي خلاف واقع اظهار نموده ، بلافاصله از ادامه تحصيل اینجانب جلوگيري به عمل آمده و ثبت نام اینجانب باطل (کان لم يکن) تلقي خواهد شد و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده و برابر مقررات با این جانب رفتار خواهد شد.

  
منوی سایت  
Skip Navigation Links
قوانین و مقررات
درباره ما
شماره حساب مرکز
تماس با ما
اساتید ممتاز
دانشجویان ممتاز
فهرست کناب ها
دریافت فایل
آیین نامه تدوین پروژه
کاربرگ های کارورزی
کاربرگ های کاربینی
کاربرگ های کار در محیط
کاربرگ های ثبت نام
 بنر
نشانی : تهران – بلوار سعادت آباد- بالاتر ازمیدان شهید حسن تهرانی مقدم (کاج) – پایین تر از بیمارستان شهید مدرس - خیابان جمشیدی یکم -خیابان شبنم – انتهای شبنم –شماره10